O nas

Kim jesteśmy?

VipTextil jest firmą importująca, produkującą i dystrybucją tkaniny najwyższej jakość w atrakcyjnych cenach dla odbiorców hurtowych oraz detalicznych. Nasze textylia to doskonała odpowiedź na aktualne trendy wnętrzarskie. Niezwykły design wielu modeli sprawia, że pod wieloma względami stanowią one krok naprzód wobec aranżacyjnej rzeczywistości. W każdym przypadku wprowadzają do pomieszczenia szyk, elegancję i porządną dawkę dobrego stylu.

Pasja naszym paliwem

Pasja i stałość w dążeniu do celów stała się w VipTextil paliwem do opracowywania najlepszych propozycji tekstylnych dla ludzi szukających nietuzinkowych materiałów. W każdym przypadku klient jest w centrum wszystkich naszych działań - dlatego nasze zespół jest doskonale przygotowany i zawsze udzieli najlepszych porad aby pomóc w dokonaniu właściwych wyborów.

Nasze textylia

Nasza strategia polega na całościowym podejściu do przeznaczenia, stylu i potrzeb. Prezentujemy bardzo różnorodną i bogatą kolorystycznie ofertę, dlatego nasze tkaniny skierowane są do różnych zapotrzebowań i gustów klientów. Prezentowane tkaniny znajdują swoje zastosowanie dla takich produktów jak, meble, wózki dziecięce, plecaki, namioty, maskotki, leżaki, etc.

Jakość

Wysoka jakość produktów i usług zawsze była dla nas ważna. Dlatego nasze tkaniny poddawane są surowym testom i skomplikowanym badaniom w prestiżowych laboratoriach.  Tym samy nasze tkaniny posiadają odpowiednie badania i atesty, a nasi pracownicy zapewniają profesjonalną i miłą obsługę.

Inspiracje

Inspiracje czerpiemy z podróży po całym świecie. Nieustannie odwiedzamy największe targi na świecie i w Polsce. Dzięki temu, każdego sezonu proponujemy nowe kolekcje, oparte na najnowszych trendach wzorniczych i kolorystycznych, które znajdują uznanie wśród naszych odbiorców.

Dystrybucja i logistyka

Baza magazynowa oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, iż większość oferowanych tkanin jest dostępne na miejscu. Nasze produkty dostarczamy transportem własnym bądź za pomocą firm kurierskich do 48 h.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@viptextil.pl lub telefonicznie pod numerem +48 888 222 511.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół sklepu
Viptextil.pl Producent tkaniny drukowanej wodoodpornej kaletniczej pościelowej dziecięcej naiotowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl