Opcje przeglądania

Skóry / Eko-skóry

Eko-skóra - ES

Eko-skóra - ES
Eko-skóra - ES

Powszechna zaletą eko-skór jest fakt iż doskonale imitują skórę naturalną, są ich syntetycznym odpowiednikiem, który w porównaniu do skóry naturalnej jest stosunkowo tani. Struktura eko-skóry zapewnia brak różnic w odcieniu poszczególnych jej fragmentach, co czasami zdarza się przy skórach naturalnych. Eko-skóra jest  trwała, wodoodporna, przyjemna w dotykui łatwa w utrzymaniu czystości ponieważ ewentualne zanieczyszczenia nie wnikają do głębszych warstw materiału. Prezentowana eko-skóra jest Polskiego pochodzenia i posiada wszelkie atesty, jest nietoksyczna i nie wywołuje uczuleń oraz alergii. Możliwość wyprodukowania indywidualnego koloru na zamówienie (w standardzie lub wersji trudnopalnej).

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 21 dni

Cena: 21,00 zł
mb

Eko-skóra Lakier - EL

Eko-skóra Lakier - EL
Eko-skóra Lakier - EL

Powszechna zaletą eko-skór jest fakt iż doskonale imitują skórę naturalną, są ich syntetycznym odpowiednikiem, który w porównaniu do skóry naturalnej jest stosunkowo tani. Struktura eko-skóry zapewnia brak różnic w odcieniu poszczególnych jej fragmentach, co czasami zdarza się przy skórach naturalnych. Eko-skóra jest  trwała, wodoodporna, przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu czystości ponieważ ewentualne zanieczyszczenia nie wnikają do głębszych warstw materiału. Prezentowana eko-skóra jest Polskiego pochodzenia i posiada wszelkie atesty, jest nietoksyczna i nie wywołuje uczuleń oraz alergii. Dodatkowa niniejsza eko-skóra został powleczona warstwą nadającą połysk. Możliwość wyprodukowania indywidualnego koloru na zamówienie (w standardzie lub trudnopalny).

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 21 dni

Cena: 21,00 zł
mb

Eko-skóra Madras - EM

Eko-skóra Madras - EM
Eko-skóra Madras - EM

Powszechna zaletą eko-skór jest fakt iż doskonale imitują skórę naturalną, są ich syntetycznym odpowiednikiem, który w porównaniu do skóry naturalnej jest stosunkowo tani. Struktura eko-skóry zapewnia brak różnic w odcieniu poszczególnych jej fragmentach, co czasami zdarza się przy skórach naturalnych. Eko-skóra jest  trwała, wodoodporna, przyjemna w dotyku  i łatwa w utrzymaniu czystości ponieważ ewentualne zanieczyszczenia nie wnikają do głębszych warstw materiału. Prezentowana eko-skóra posiada wszelkie atesty, jest nietoksyczna i nie wywołuje uczuleń oraz alergii. Dodatkowa niniejsza eko-skóra został wykonana na podkładzie bawełniano-poliestrowym co nadaje jej naturalnej miękkości.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 21 dni

Cena: 45,00 zł
mb

Skóra Naturalna - SN

Skóra Naturalna - SN
Skóra Naturalna - SN

Skóra naturalna madras to podstawowy, jednokolorowy, klasyczny gatunek skóry stosowany w meblarstwie z całkowita korektą lica o grubości 0,8-1,1 mm. Oryginalne lico zastąpione jest wytłoczeniem określonym  rysie - w tym przypadku (Madras).  Skóra został zapigmentowana jednym kolorem i zabezpieczone lakierem impregnującym przed ścieraniem oraz przed działaniem czynników zewnętrznych, takie wykończenie pozwala korzystać z wielu cech naturalnych skóry a z drugiej strony zabezpiecza ją przed skutkami codziennego użytkowania. Wykończenie powierzchni jest matowe, lico jest miękkie, przyjemnie w dotyku a zarazem wytrzymałem.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 21 dni

Cena: 159,00 zł
m2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl